Een zinderende styled shoot!

Het inspirerende thema Jungle Chique voor de derde editie van Het Trouwlala Event heeft tot deze waanzinnige shoot middenin het bos in Rozendaal geleid. De lieve pasgetrouwde Moniek & Harmen vormden ons romantische paar. Een weelderig gedekte tafel, een zoete tafel met alleen maar de lekkerste taartjes van chocolade en de mooiste accessoires. 

Deze shoot is een samenwerking met:
Masha Bakker Photography www.mashabakkerweddings.com

Ik blijf je Trouw www.ikblijfjetrouw.nl

Mon Fleuri www.monfleuri.nl

Saakje Bakmeisje www.bakmeisje.nl

Fleur Pieterse Beauty Care www.fleurpieterse.nl

Ohlala Weddings www.ohlala-weddings.nl

Stadsvilla Sonsbeek www.stadsvillasonsbeek.nl

Selon Sebastiaan www.selonsebastiaan.com

Lise's Schoenenworkshops www.schoenenworkshop.nl

Atelier 12Hoven www.atelier-12hoven.nl

Bonjour to You www.bonjourtoyou.nl

Lonneke Leever www.lonnekeleever.nl

Eva Luna Couture www.evalunacouture.nl